Sängstommar

Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar
Sängstommar

Klubbat för:

5 000 SEK

8 000 SEK

LUCIAN ERCOLANI, "modell 355", sängstommar, 1-par, Ercol, England, 1950-tal, etikettmärkta, mått ca 220x91 cm

Bruksslitage

640954

2019-05-06