Klubbat för:
5 000 SEK
8 000 SEK
LUCIAN ERCOLANI, "modell 355", sängstommar, 1-par, Ercol, England, 1950-tal, etikettmärkta, mått ca 220x91 cm
Bruksslitage
640954
2019-05-06