Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIZZIE OLSSON ARLE (1926-2006): "Modellen och klippan", signerad samt numrerad 9/15, litografi, ca 70x41 cm
640960
2019-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här