Lizzie Olsson Arle litografi

Lizzie Olsson Arle litografi
Lizzie Olsson Arle litografi
Lizzie Olsson Arle litografi
Lizzie Olsson Arle litografi
Lizzie Olsson Arle litografi
Lizzie Olsson Arle litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIZZIE OLSSON ARLE (1926-2006): "Modellen och klippan", signerad samt numrerad 9/15, litografi, ca 70x41 cm

640960

2019-05-06