Imre Antonyi oljemålning

Imre Antonyi oljemålning
Imre Antonyi oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IMRE ANTONYI (född 1932): Komposition , signerad Antonyi, olja på pannå, ca 69x92 cm

640980

2019-05-07