Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VAS, Rörstrand, Drejar gruppen, glaserat stengods, signerade och daterad 1975, höjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
640992
2019-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner