Vikskärm 1900-tal

Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 1900-tal, betsad björk, hjultrissor i mässing, höjd ca 160, längd 11-220 cm

Skador, slitage

641001

2019-05-07