John Mortensen fåtöljer Fuga

John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga
John Mortensen fåtöljer Fuga

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

JOHN MORTENSEN, ett par fåtöljer, Fuga, hög, stomme av förkromade stålrör, bärväv av canvas, plymåer klädda i brunt skinn, 1970-tal, Thams Möbler, Danmark, höjd ca 79 cm

Bruksslitage samt läder med slitage och patina

641025

2019-05-09