Skrivschatull 1800-tal England
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVSCHATULL, 1800-talets början, England, med inredning, läderklädd skrivklaff, intarsia i rutmönster, mässingsdetaljer, höjd 11, 32,5x27 cm, nyckel finns
Nyckel finns, sprickor och skador
641030
2019-05-08