Zdzislaw Stanek oljemålning

Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZDZISLAW STANEK (Polen 1925-1996): Komposition, signerad Z Stanek, olja på duk, a tergo med etikett med datering 1962, ca 63x52 cm

Krackeleringar

641037

2019-05-08