Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN DEURELL (1904-1967): "Maja i soffa", signerad Deurell, påskrift a tergo 1947, olja på pannå, ca 47x63 cm
641059
2019-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här