Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gosse i skeppsbrott, olja på duk, ca 60x45 cm
Zustandsbeschreibung
Dukskador, krackeleringar, duklagningar
641076
2019-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner