Lars Norrman oljemålning
2019-05-06
641077
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Figur med bärok, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 32x40 cm