Henri D´anty

Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI D´ANTY (Frankrike, 1910-1998): Riddande par vid starndkant, signerad D´Anty, olja på duk, 46x55 cm

641086

2019-05-06