Turkisk Antik Kelim

Turkisk  Antik Kelim
Turkisk  Antik Kelim
Turkisk  Antik Kelim
Turkisk  Antik Kelim

Klubbat för:

240 EUR

300 EUR

MATTA, Antik Kelim Turkisk Malatya, 1800-talets slut, ca 332 x172 cm.

Slitage och ett antal hål

641092

2019-05-20