Hans Wigert etsning

Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): Profil litografi, signerad och numrerad Hans Wigert 5/15, bladmått ca 67x52 cm

641108

2019-05-06