Lampa 1960-tal

Lampa 1960-tal
Lampa 1960-tal
Lampa 1960-tal
Lampa 1960-tal
Lampa 1960-tal
Lampa 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA/GOLVLAMPA, 1960-tal, förkromad stomme, 3 ljuspunkter, kupor i frostat glas, höjd ca 98 cm

Smärre slitage

641120

2019-05-08