Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
KARL KAUFMANN (Österrike 1843-1901): Orientaliskt stadsmotiv, signerad, H Carnier, olja på duk, ca 47x32 cm
Duklagning, smärre ytskador
641125
2019-05-06