Karl Kaufmann

Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

KARL KAUFMANN (Österrike 1843-1901): Orientaliskt stadsmotiv, signerad, H Carnier, olja på duk, ca 47x32 cm

Duklagning, smärre ytskador

641125

2019-05-06