Rökelsekar Japan 1800-talets slut
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RÖKELSEKAR, brons, Japan, 1800-talets slut, dekor i relief av fåglar och fiskar, totalhöjd ca 50 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling, införskaffad under framför allt 1970/80-talet i Stockholm
Slitage
641141
2019-05-06