Rökelsekar Japan 1800-talets slut

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Japan, 1800-talets slut, dekor i relief av fåglar och fiskar, totalhöjd ca 50 cm

PROVENIENS: Svensk privatsamling, införskaffad under framför allt 1970/80-talet i Stockholm

Slitage

641141

2019-05-06