Vattenfontän Triton

Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton
Vattenfontän Triton

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VATTENFONTÄN, "Triton", 1900-talets första hälft, vägghängd, bemålat trä och plåt, höjd ca 173 cm

Brukslitage, färgbortfall

641148

2019-05-08