Birger Simonsson oljemålning

Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Landskapsmotiv, olja på pannå, monogramsignerad BS, daterad a tergo 1918, 46x38 cm

641149

2019-05-13