Kakformar koppar
2019-05-06
641159
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAKFORMAR, 26 st, 1800-tal, koppar, i form av bla snäckformationer, frukter, stjärnor, längd ca 8-10 cm
2 formar med bristningar, bucklor