Svend Drews oljemålning

Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning
Svend Drews oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEND DREWS (1919-2003): Kystvy med fiskare i solnedgång, signerad S. Drews, olja på pannå, 16x22 cm

641163

2019-05-08