André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987): Komposition, signerad och numrerad André Masson 47/70, färgetsning, 41x32 cm

641176

2019-05-07