Hanna Roos

Hanna Roos
Hanna Roos
Hanna Roos
Hanna Roos
Hanna Roos
Hanna Roos

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

HANNA ROOS (samtida): "Lockar" - Marilyn Monroe, signerad och daterad 2003, målning på duk, ca 60x60 cm

641181

2019-05-06