Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
HANNA ROOS (samtida): "Lockar" - Marilyn Monroe, signerad och daterad 2003, målning på duk, ca 60x60 cm
641181
2019-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här