Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER KENNEDY (1900-tal, Göteborg): "Atlantic", signerad Kennedy, olja på duk, ca 62x62 cm
Smärre tryckmärke
641182
2019-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här