Peter Kennedy

Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER KENNEDY (1900-tal, Göteborg): "Atlantic", signerad Kennedy, olja på duk, ca 62x62 cm

Kuntoraportti

Smärre tryckmärke

641182

Päivämäärä:

2019-05-06