Bokhyllor
2019-05-07
641219
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLOR med skåpdel, 2 sektioner, 1900-talets andra hälft, bemålat trä (gråvit ton) samt fiberskivor, nyckel finns, höjd ca 182, samt 2x90x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage