Gösta Westerberg ´´Dia´´ 3-sits soffa
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GÖSTA WESTERBERG, ´´Dia´´ 3-sits soffa, 2000-tal, Mogens Hansen, med lösa sits,- och ryggdynar samt kuddar, klädda i blått tyg, ben i ek, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 210 cm, bredd ca 81 cm
Bruksslitage, ställvis något blekt
641222
2019-05-10