Schatull 1800-tal

Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHATULL, 1800-talets slut, fanérad med mahogny samt rikligt dekorerad med intarsia, invändigt med 4 karaffer och glas, höjd 25,31x23 cm

Nagg på flaskor, skada vid list på baksidan, saknas nyckel

641252

2019-05-08