Herbert Oakley

Herbert Oakley
Herbert Oakley
Herbert Oakley
Herbert Oakley

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBERT COLBORNE OAKLEY (1869-1945): Portrait of a Welsh girl, signerad, olja på duk, ca 46x41 cm:

Utställningsetikett på baksidan: Academy Exhibition 1932

641258

2019-05-07