Satsbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SATSBORD, 1900-talets andra hälft, Kina, rosenträ, höjd ca 36-56 cm

Smärre slitage.

641261

2019-05-07