Vulcain damfickur i 14 k guld

Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld
Vulcain damfickur i 14 k guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VULCAIN, fickur, 14 k guld, 1900-talets början, savonett, innerlock i 14 k, ankargång, boettnr. 175038, diameter 31 mm, vikt fickur 22,8 g, klockkedja, 18 k guld, vikt 12,7 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös glas, bucklor

641269

2019-05-10