Lars Ramstedt oljemålning

Lars Ramstedt oljemålning
Lars Ramstedt oljemålning
Lars Ramstedt oljemålning
Lars Ramstedt oljemålning
Lars Ramstedt oljemålning
Lars Ramstedt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR: Motiv av gatuscen, monogramsignerad, olja på duk, ca 135x135 cm

Smärre slitage

641270

2019-05-15