Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, skiva i fasettslipat glas, ben i ek med mässingsdetaljer, höjd ca 45,140x60
Smärre slitage, litet avslag vid ena kantens undersida
641280
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här