Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, skiva i fasettslipat glas, ben i ek med mässingsdetaljer, höjd ca 45,140x60

Smärre slitage, litet avslag vid ena kantens undersida

641280

2019-05-07