C Morris England

C Morris England
C Morris England
C Morris England
C Morris England

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

C MORRIS, möjligen Charles I MORRIS (c.1828-1870), engelskt landskap, signerad C Morris, olja på pannå, ca 25x19 cm

641282

2019-05-07