Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, klädsel i tyg, sitthöjd ca 48cm
PROVENIENS: hemmahörande på Partano herrgård i Tavastland
Äldre lagning, skador
641287
2019-05-13