Karmstol senbarock

Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, klädsel i tyg, sitthöjd ca 48cm

PROVENIENS: hemmahörande på Partano herrgård i Tavastland

Äldre lagning, skador

641287

2019-05-13