Roberto Santo oljemålning

Roberto Santo oljemålning
Roberto Santo oljemålning
Roberto Santo oljemålning
Roberto Santo oljemålning
Roberto Santo oljemålning
Roberto Santo oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROBERTO SANTO (USA, född 1953): Komposition, signerad Santo, a tergo märkt B460.04B, olja på pannå med applikation av metallnitar, ca 183x121,5 cm

641304

2019-05-07