Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROBERTO SANTO (USA, född 1953): Komposition, signerad Santo, a tergo märkt B460.04B, olja på pannå med applikation av metallnitar, ca 183x121,5 cm
641304
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här