Sven Jonsson

Sven Jonsson
Sven Jonsson

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Surrealistisk komposition, litografi, signerad samt numrerad 76/260, ca 41x29 cm

641316

2019-05-07