Andreas Evdvard Diesen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDREAS EDVARD DISEN (1845-1923): Vattendrag i fjällandskap, olja på duk, mått ca 50,5x40,5

Krackelyr

641319

2019-05-07