Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CLARA LÖFGREN (1843-1923): vilande gosse, olja på pannå, signerad samt daterad Clara Löfgren 1879, mått ca 39x31
Smärre färgbortfall i övre höger härn
641320
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här