Kista senbarock

Kista senbarock
Kista senbarock
Kista senbarock
Kista senbarock
Kista senbarock
Kista senbarock
Kista senbarock
Kista senbarock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, senbarock, ek, 1700-tal, beslag i smide, läddika, på benställning, höjd ca 85 cm, 47x39

Åldersrelaterat slitage, ett avslag

641330

2019-05-07