Carl Gunne oljemålning
2019-05-07
641335
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Blomsterstilleben, olja på pannå, 74 x 49 cm, signerad