Lennart Roupe oljemålning

Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Kvinnomodell, gouache med täckvitt, 70x37 cm, signerad och daterad -41

Något gulnat blad

641341

2019-05-07