Arturo Bonfanti screentryck

Arturo Bonfanti screentryck
Arturo Bonfanti screentryck

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARTURO BONFANTI (1905-1978), screentryck, komposition, signerad och daterad -71, ca 29,5x36 cm,

641351

2019-05-07