Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): "Lebensweit im Korallenmeer", signerad Paul Kaminski, akryl och olja på duk, ca 130x160 cm
641352
2019-05-09