Paul Kaminski akryl/oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): "Lebensweit im Korallenmeer", signerad Paul Kaminski, akryl och olja på duk, ca 130x160 cm

641352

2019-05-09