Paul Kaminski oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Kvinna i röd klänning, signerad Paul Kaminski, olja på duk, ca 130x200 cm
Kuntoraportti
641356
Päivämäärä:
2019-05-09