Paul Kaminski oljemålning

Paul Kaminski oljemålning
Paul Kaminski oljemålning
Paul Kaminski oljemålning
Paul Kaminski oljemålning
Paul Kaminski oljemålning
Paul Kaminski oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Kvinna i röd klänning, signerad Paul Kaminski, olja på duk, ca 130x200 cm

Kuntoraportti

641356

Päivämäärä:

2019-05-09