Matservis Stavangerflint Norge
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 45 dlr, 1970-tal, Norge, Stavangerflint, mossgrön, bestående av, 6 djupa tallrikar, 9 mattallrikar, 6 assietter, 6 mindre tallrikar, 8 tekoppar med fat, 2 st gräddkanna, 2 såsskålar, 3 små samt ett stort uppläggningsfat, tekanna, karott med lock.
7 delar med nagg medföljer
641361
2019-05-07