Skåp allmoge
2019-05-07
641369
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, allmoge, 1700-tal, höjd 144, bredd 110, djup 41 cm
Lås saknas, delvis senare målning, åldersrelaterad patina, slitage