Schatull med likörset

Schatull med likörset
Schatull med likörset
Schatull med likörset
Schatull med likörset
Schatull med likörset
Schatull med likörset
Schatull med likörset
Schatull med likörset

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, med likörset, omkring sekelskiftet 18/1900, bestående av: 4 glas, slipat glas, 4 likörglas,(varav ett med nagg), utagbart ställ för glas med detaljer i mässing, shatullets mått höjd ca 25, 34x24

Skador och slitage.

641373

2019-05-07