Schatull med likörset
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL, med likörset, omkring sekelskiftet 18/1900, bestående av: 4 glas, slipat glas, 4 likörglas,(varav ett med nagg), utagbart ställ för glas med detaljer i mässing, shatullets mått höjd ca 25, 34x24
Skador och slitage.
641373
2019-05-07