Spegel skåp nyrokoko

Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko
Spegel skåp nyrokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP MED SPEGEL, valnötsfaner och mahogny, skåpet höjd 80, bredd 73, djup 40, spegel 132x67 cm, 1800-talets slut

641379

2019-05-07